Váš webový portál na míru

V dnešní době se bez softwaru neobejdete, ať už jde o webové stránky, nebo různé aplikace. Webový portál Vám umožní pracovat efektivněji a chytřeji. Ať už potřebujete vývoj aplikace, firemního systému, nebo jiného řešení, jsme tu pro Vás.

  • PointVývoj firemních portálů, aplikací a systémů
  • PointVývoj portálů pro propojení se zákazníky a službami
PatternHero

Co webový portál umí?

Vlastní software umožní Vaší firmě lépe a efektivněji zpracovávat specifické požadavky a potřeby. Dokáže zpracovávat různá data a následně poskytnout cenné analýzy a výstupy. Je to zkrátka cenná investice do budoucnosti a rozvoje Vaší firmy.

altInterní firemní systémy
altSkladové a rezervační systémy
altMobilní a webové aplikace
altProdejní portály a platební brány
altWebové portály a stránky
altChytrá zařízení a další propojení
Wave backgroundWave background

Jak probíhá vývoj?

Sepsali jsme pro Vás v několika krocích, jak probíhá vývoj aplikace na míru. Pokud máte nějaký další dotaz, rádi vám poskytneme konzultaci zdarma.

1

Analýza Vašich potřeb a požadavků

Pečlivě s Vámi projdeme potřeby a požadavky na veškeré funkce, které od aplikace, či portálu očekáváte a vyžadujete. Navrhneme případné zlepšení a další možnosti, které by Vás mohli zajímat.

2

Návrh designu a funkcí

Vytvoříme moderní prostředí na míru Vašich potřeb a požadavků tak, aby práce v něm byla pro Vás co nejsnazší a nejefektivnější. Vše průběžně konzultujeme, víte tedy přesně co dostanete.

3

Programování

Vytvoříme požadované funkce a to pokud možno tak, abychom Vám usnadnili co nejvíce práce. Spoustu funkcí je možné automatizovat a propojit. Ušetříte tak až stovky hodin práce.

4

Sběr a přenesení původních dat

O původní data nepřijdete, ať už jsou uložené v databázi, nebo excelu. Kompletně veškerá data zpracujeme a převedeme do Vaší nové aplikace.

5

Testování

Po vytvoření a naplnění daty přijde fáze testování. V této fázi projdeme veškeré funkce a design, abychom si byli jisti tím, že vše funguje přesně, tak jak má.

6

Nasazení

Hotovou aplikaci či portál nasadíme na webovou stránku a připravíme na ostrý provoz. S naším řešením je v případě potřeby možné libovolně měnit na různé verze Vaší aplikace.

7

Růst aplikace a jejích funkcí

Po nasazení do ostrého provozu je možné provádět v systému změny dle potřeby. Portál, nebo aplikaci lze dále také libovolně rozšiřovat a doplňovat o nové funkce a prvky.

Další přínosy vlastního řešení

Vlastní řešení Vám pomůže s každodenními činnostmi a veškerá Vaše data sjednotí do jedné aplikace. Můžete s nimi tedy snáze pracovat a vyhodnocovat je. Můžete tak software využívat jak ke správě firmy, zaměstnanců, majetku, tak například jako rezervační, či prodejní portál. Lze vytvořit prostředí pro Vaše uživatele s různými funkcemi.

Pro nasbíraná data buď od Vás, nebo Vašich uživatelů lze také vytvořit pokročilé analytické nástroje, díky kterým pak můžete přizpůsobovat Vaše prodejní strategie, či zefektivňovat náklady. Ať už se rozhodnete pro cokoliv, portál Vám to umožní dělat efektivně a jednoduše vše z jednoho místa a to ať už jste kdekoliv.

Circle pattern

Jsme tu pro Vás

Jsme tu pro Vás, ať už máte v plánu jednoduchou aplikaci, nebo složitý systém. Jsme Váš dlouhodobý partner o kterého se můžete opřít.

Jsme tu pro Vás

Jsme tu pro Vás ať už máte jakýkoliv dotaz. Rádi Vám zdarma poskytneme konzultaci, stačí vyplnit formulář.

  • Kontaktní informace
  • Nettex Software s.r.o.
  • info@nettex.cz
  • IČO: 19 18 71 65
  • 326517886/0300
  • Adresa
  • Muchova 242/2,
  • Dejvice, 160 00 Praha