Background spray paint patternBackground spray paint patternParalax background grid

Webové aplikace a portály na míru

Specializujeme se na digitalizaci firem, vývoj webových aplikací, portálů a softwaru na míru.

Časté dotazy
 • Ikonka službyWebové portály
 • Ikonka službyWebové aplikace
 • Ikonka službySoftware na míru
 • Ikonka službyStartupy
 • Ikonka službyDigitalizace

Proč chtít vlastní řešení?

Vlastní software na míru Vám umožní zrealizovat potřeby jak pro komplexní správu firmy, tak i pro efektivní zpracování dat. Ulehčete si práci v na míru vytvořeném prostředí pro Vaše potřeby.

Časté dotazy
 • IkonkaDigitalizace
 • IkonkaStartupy
 • IkonkaSoftware na míru

Jak vybrat?

Dostali jste za úkol najít dodavatele softwaru, nebo hledáte pro sebe a nevíte jak vybrat? Nejlepší je konzultace. Můžete se na nás zdarma obrátit.

Choosing1

Webové portály

Portál je určený jak pro Vás, tak i pro Vaše zákazníky. Například pro prodej vstupenek, nebo objednávku služeb v zákaznickém profilu.

Choosing1

Webové aplikace

Aplikaci lze využít například na propojení různých dat z několika jiných aplikací a zdrojů a jejich následné zpracování a vyhodnocení.

Wave backgroundWave background
Circle pattern

Cena aplikace

Kolik stojí webová aplikace na míru?

Cena jak webové aplikace tak portálu se vždy odvíjí od její komplexnosti, přesnou částku proto nelze říci. Jsme ale transparentní, proto říkáme, že menší aplikace stojí řádově desetitisíce, větší pak statisíce, velké až miliony.

Často se nás ptáte:

Naše zákazníky nejčastěji zajímají podobné otázky, proto jsme sem některé z nich vypsali. Pokud tu nenajdete odpověď, rádi se s Vámi spojíme. Nabízíme také nezávazné konzultace zdarma.

Circle pattern

Jak probíhá vývoj?

Sepsali jsme pro Vás v několika krocích, jak probíhá vývoj aplikace na míru. Pokud máte nějaký další dotaz, rádi vám poskytneme konzultaci zdarma.

1

Analýza Vašich potřeb a požadavků

Pečlivě s Vámi projdeme potřeby a požadavky na veškeré funkce, které od aplikace, či portálu očekáváte a vyžadujete. Navrhneme případné zlepšení a další možnosti, které by Vás mohli zajímat.

2

Návrh designu a funkcí

Vytvoříme moderní prostředí na míru Vašich potřeb a požadavků tak, aby práce v něm byla pro Vás co nejsnazší a nejefektivnější. Vše průběžně konzultujeme, víte tedy přesně co dostanete.

3

Programování

Vytvoříme požadované funkce a to pokud možno tak, abychom Vám usnadnili co nejvíce práce. Spoustu funkcí je možné automatizovat a propojit. Ušetříte tak až stovky hodin práce.

4

Sběr a přenesení původních dat

O původní data nepřijdete, ať už jsou uložené v databázi, nebo excelu. Kompletně veškerá data zpracujeme a převedeme do Vaší nové aplikace.

5

Testování

Po vytvoření a naplnění daty přijde fáze testování. V této fázi projdeme veškeré funkce a design, abychom si byli jisti tím, že vše funguje přesně, tak jak má.

6

Nasazení

Hotovou aplikaci či portál nasadíme na webovou stránku a připravíme na ostrý provoz. S naším řešením je v případě potřeby možné libovolně měnit na různé verze Vaší aplikace.

7

Růst aplikace a jejích funkcí

Po nasazení do ostrého provozu je možné provádět v systému změny dle potřeby. Portál, nebo aplikaci lze dále také libovolně rozšiřovat a doplňovat o nové funkce a prvky.

Pattern circle

Něco málo z naší dílny

Vybraly jsme pár webových prezentací, jako ukázku naší práce. Pro naše zákazníky vytváříme nejen aplikace a portály, ale i webové stránky.

Co říkají naši klienti?

Přečtěte si, co o spolupráci s námi píšou klienti.

PK

Recenze od paní Kolkové

Naprostá spokojenost. Velmi pohotové reakce, velmi dobrá komunikace. Pružný přístup a vždy je na vše řešení. Doporučujeme. Kolková Biowa s.r.o.

PP

Recenze od pana Procházky

Jednoznačně hodnotíme maximálním počtem hvězdiček. S panem Miláčkem dokonalá a vstřícná domluva a hlavně nemožné se stává možné, překážky se překonávají a výsledky se dostavují. Tento přístup jak k nám, jako k zákazníkovi, tak celkově k požadovanému je ten hlavní důvod, proč se obrátit právě na takové profíky. Nejen, že svému umu rozumí, hlavně jdou systematicky a postupně za cílem, to vše bez jakéhokoliv zaváhání, nebo věty, že něco nejde. Klobouk dolů, ať se daří a určitě se na vás s naším dalším požadavkem rádi znovu obrátíme. Účelně zde neuvedeme o jaký typ zakázky se jednalo, díky této realizaci se nám totiž podařilo zajistit to, co jen tak někdo nemá. Je to totiž složitější, když se ale chce, jde všechno. Proto rada pro další vaše potencionální zákazníky, spolupracujte s profesionály, kteří cestu vždy najdou. My ještě jednou děkujeme a ať se vám daří. Krásný den Petr Procházka

PV

Recenze od paní Valentové

Od této společnosti máme firemní webové stránky www.viapower.cz a jsme velmi spokojení. Konkrétně Jindra Koš se stará o všechny naše standardní i nestandardní požadavky s velkou trpělivostí a zapáleností. Máme v jeho režii i administraci webu a postupně pracujeme i na dalších webových updatech. Určitě ráda doporučuji spolupráci s touto společností.

Jsme tu pro Vás

Jsme tu pro Vás ať už máte jakýkoliv dotaz. Rádi Vám zdarma poskytneme konzultaci, stačí vyplnit formulář.

 • Kontaktní informace
 • Nettex Software s.r.o.
 • info@nettex.cz
 • IČO: 19 18 71 65
 • 326517886/0300
 • Adresa
 • Muchova 242/2,
 • Dejvice, 160 00 Praha